O nas

Opierając się na moim prawie 15-letnim doświadczeniu w dziedzinie samochodowych instalacji gazowych, które zdobyłem pracując w kilku warsztatach Autogaz w Krakowie postanowiłem założyć własną firmę działającą w branży instalacji LPG – „AUTO-GAZ TYGRYS”.
Solidność oraz jakość wykonywanych przeze mnie usług w zakresie montażu, obsługi i serwisu instalacji gazowych pozwoliły mi zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów. Swoje kompetencje mogę potwierdzić wieloma certyfikatami Auto-Gaz oraz szkoleniami w dziedzinie instalacji LPG.
Niewątpliwą zaletą zakładu „AUTO-GAZ TYGRYS” jest moje indywidualne podejście do każdego klienta. Pozwala mi to na dobranie jak najlepszych podzespołów LPG do danego samochodu, zachowując jednocześnie przystępną cenę instalacji gazowej.
Doradzę Państwu telefonicznie jakie urządzenia gazowe wybrać i wstępnie podam kosztorys całego montażu instalacji LPG wraz z dokumentacją do Urzędu. Gwarantuję dobór najlepszej jakości części i optymalnych rozwiązań przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Pomogę również przy diagnozie usterek instalacji gazowych i serwisie instalacji LPG.

ZAPRASZAM!